واتساپ

درباره ما

سامانه الکترونیکی ملی کاربا هدف ایجاد ارتباط سریع ، امن و راحت تر کارفرمایان و کارجو ایجاد شده است. تلاش ما این است با شناخت و رصد نیازهای بازار کار ایران و با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، امکانات و متدهای به روز بتوانیم محیطی کارآمد، حرفه‌ای و با کیفیت جهت بهبود فرآیند اشتغال و جذب نیروهای آماده به کار مهیا و در اختیار بزرگترین جامعه کارفرمایی و کارگری کشور قراردهیم. تجربه، تخصص و دانش شما سروران عزیز، چراغ راه ما در نیل به این هدف است.

سخن مدیر عامل

در سال‌های اخیر معادلات مربوط به بازار کار ایران (جامعه کارفرما محور) به جامعه (کارگر محور) تغییر یافته و این چالشی بزرگ برای تامین نیازهای کاربران ایجاد کرده است. سازمانی موفق است که درعرصه بسیار رقابتی بازار فعلی، سریع‌تر از دیگران این تغییرات را رصد و ازفرصت‌های ایجاد شده بهرمند گردند. اعتقاد قلبی ما این است یکی از الزامات مدیریت نوین، مدیریت صحیح و سرمایه گذاری روی منابع انسانی یا بهتراست بگوییم سرمایه‌های انسانی است، زیرا انسان محور تغییر و تحول است. رسالت ما در این مسیر این است که در معرفی و جذب نیروهای انسانی، نقش پررنگ ایفا نمائیم و برای تحقق این مهم و بهبود مستمرهمواره در تلاش هستیم. سخن مدیر عامل

team_img1

مجوزات ما

پس از آماده سازی پلتفرم ملی کار، آمادگی خود را جهت اخذ مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام نمودیم و در تاریخ 2/7/1398 به اخذ مجوز فعالیت کاریابی الکترونیکی (مجازی) از اداره کل تعاون و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی شدیم تا مطابق اساسنامه آن ، افتخار خدمت رسانی به جامعه کارگری و کارفرمایی در عرصه کشور عزیزمان ایران، نصیبمان گردد. همچنین نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت، نماد ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضویت در اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی را اخذ نمودیم تا در مسیر موفقیت قابل اعتمادتر از همیشه در کنار شما باشیم.

img

برخی از حقایق آماری

15325

تعداد کارفرما

112190

تعداد کارجو

12704+

آگهی شغلی

«مشتریان منتخب ما»

آشنایی با اعضای تیم کارشناس ما