Images
Images
Images
Images

درباره ما

سامانه الکترونیکی ملی کاربا هدف ایجاد ارتباط سریع ، امن و راحت تر کارفرمایان و کارجو ایجاد شده است. تلاش ما این است با شناخت و رصد نیازهای بازار کار ایران و با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، امکانات و متدهای به روز بتوانیم محیطی کارآمد، حرفه‌ای و با کیفیت جهت بهبود فرآیند اشتغال و جذب نیروهای آماده به کار مهیا و در اختیار بزرگترین جامعه کارفرمایی و کارگری کشور قراردهیم.

ما عاشق کار خودمان در ملی‌کار هستیم زیرا معتقدیم افراد شایسته، لایق کار بهتر در زندگی بهتر هستند و سازمان های پیشرو و بزرگ لایق کارمندان و پرسنل شایسته هستند. رشد ما ناشی از تعهد ما به مشتریان و همکاران و درک عمیق داده‌ها، روندها و چالش‌های بازار کار بوده است.

تلاش های ملی کار در راستای غلبه بر چالش های استخدامی، همواره به ارزش های زیر متعهد بوده است: رفتار و پاسخگویی سرشار از احترام و عزت به مشتریان ارائه خدمات فراتر از انتظار مشتریان بهبود مستمر و پیوسته سیستم پاسخگویی صادقانه بدون در نظر گرفتن شرایط جانبی تجربه، تخصص و دانش شما سروران عزیز، چراغ راه ما در نیل به این هدف است.

سخن مدیر عامل

در سال‌های اخیر معادلات مربوط به بازار کار ایران (جامعه کارفرما محور) به جامعه (کارگر محور) تغییر یافته و این چالشی بزرگ برای تامین نیازهای کاربران ایجاد کرده است. سازمانی موفق است که درعرصه بسیار رقابتی بازار فعلی، سریع‌تر از دیگران این تغییرات را رصد و ازفرصت‌های ایجاد شده بهرمند گردند. اعتقاد قلبی ما این است یکی از الزامات مدیریت نوین، مدیریت صحیح و سرمایه گذاری روی منابع انسانی یا بهتراست بگوییم سرمایه‌های انسانی است، زیرا انسان محور تغییر و تحول است. رسالت ما در این مسیر این است که در معرفی و جذب نیروهای انسانی، نقش پررنگ ایفا نمائیم و برای تحقق این مهم و بهبود مستمرهمواره در تلاش هستیم.

Images
Images

آشنایی با اعضای تیم کارشناس ما

خدمات ما

هر یک از مشاغل ما نوعی گزینه انعطاف پذیری دارد.

جستجوی آگهی استخدامی

به‌روزترین آگهی‌های استخدامی بدون واسط دراختیارشماست،رایگان جذب بازار کار شوید

جستجوی بانک رزومه

بانک رزومه جامع ملی‌کار، جذب نیروی کار را برایتان سهل و آسان می کند

ثبت آگهی شغلی

با ثبت آگهی شغلی ، فرصت شغلی خود را در اختیار مشتاقان بازارکار قرار دهید

برخی از مشتریان راضی سامانه ملی‌کار

رضایت مشتریان و کاربران ارزشمندترین دارایی ماست، اگر شما هم از خدمات ملی‌کار راضی هستید، با افتخار منتظر پیام گرمتان هستیم.